BURZA Mózgów – MAM Pomysł

21-04-2020

Ogłaszamy akcję BURZA MÓZGÓW – MAM POMYSŁ

W wyniku rozwijającej się pandami, większość działań programowych Centrum Teatru i Tańca w Warszawie przeniosła się do internetu. Do tej pory wystartowaliśmy z kilkoma projektami, które będą realizowane na kanałach CTiTW w serwisach społecznościowych. Treść trwających naborów dostępna jest w regulaminach konkursowych, które można znaleźć w wydarzeniach na profilu Facebook – CTiTW.

Teraz chcemy poznać Wasze potrzeby i sugestie. Chcąc aktywnie wspierać warszawskie środowisko tańca organizujemy akcję BURZA MÓZGÓW – MAM POMYSŁ. Czekamy na propozycję inicjatyw, które mogą w pełni odbywać się w internecie. Jesteśmy chętni i otwarci aby uzupełnić przygotowany przez nas program działań internetowych. Na pewno istnieją wartościowe POMYSŁY, które warto wspierać i realizować a my chcemy je współtworzyć. Dlatego zachęcamy Was żebyście skontaktowali się z nami jeżeli MACIE POMYSŁ, który będzie wartościową i ciekawą propozycją służącą warszawskiemu środowisku tańca. Przypominamy, że powinny być to koncepcje działań realizowanych w internecie.

Nabór ma charakter ciągły, propozycje należy zgłaszać mailowo na adres: biuro.ctit@gmail.com w tytule wpisując mamPOMYSŁ_imię i nazwisko

Zgłoszenie powinno zawierać:
– krótki opis koncepcji (maksymalnie 700 znaków)
– roboczy budżet projektu

Weźmiemy pod uwagę każde zgłoszenie i w miarę możliwości postaramy się wesprzeć najciekawsze inicjatywy.
Przy realizacji wybranych koncepcji chcemy współpracować z autorami POMYSŁÓW. Czekamy na WASZE zgłoszenia.