Premiera ukraińskiego spektaklu tańca „Whole life in a suitcase”

01-07-2022

Akademia Tańca Zawirowania zaprasza na premierę spektaklu plenerowego „Whole life in a suitcase” („Całe życie w walizce”), w całości zrealizowanego przez ukraińską grupę projektową pod okiem ukraińskich choreografek Alony Omeliny i Angeliny Zabeliny. Poprzedni spektakl tego choreograficznego duetu „Nowa rzeczywistość” wypełnił salę teatralną po same brzegi.  

„Whole life in a suitcase” zostanie pokazany w niedzielę, 3 lipca 2022 r. o godz. 19.00 na Płycie Desantu 3 Dywizji Piechoty nad Wisłą (Link do lokalizacji: https://goo.gl/maps/mL8aFbQqp44y6RgM7). Wstęp wolny.

O SPEKTAKLU:

„Whole life in a suitcase” Akademia Tańca Zawirowania (ukraińska grupa projektowa), choreografia: Alony Omelina, Angelina Zabelina (Альона Омеліна, Ангеліна Забеліна), wykonanie: Анна Милославская, Аня Завгородняя, Алёна Хныкина, Даша Чекина, Настя Опанасюк, Лиза Филина, Соня Сидорак, Маша Баташвили, Ульяна Торопова

Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że pewnego dnia wszystko, na co ciężko pracowaliśmy przez lata będzie musiało zmieścić się do jednej małej walizki. Do szczęścia nie potrzeba wiele – poczuliśmy to jak nigdy wcześniej. Spakować całe życie do małej walizki, wziąć tylko najpotrzebniejsze rzeczy.

Gdziekolwiek zmierzasz, zawsze zabierasz ze sobą swoje wspomnienia, marzenia, nadzieje. To jest Twój wewnętrzny spokój, Twój świat, bogactwo. To Twój życiowy dobytek, który nie ma rozmiaru, limitu, ograniczeń.