Data

lut 19 2023

Czas

19:00

„Opowiedz nam o przyszłości” Teatru Tańca Zawirowania

Spektakl „Opowiedz nam o przyszłości” Teatru Tańca Zawirowania zostanie wystawiony 19 lutego 2023 r. o godz. 19 w Centrum Teatru i Tańca Zawirowania przy ul. Bruna 9 w Warszawie.

Przedstawienie „Opowiedz nam o przyszłości” jest inspirowane twórczością Lema, a w szczególności jego powieścią „Solaris”. Zajmuje się bohaterem, który skierowany na obcą planetę mierzy się samotnie ze swoimi wspomnieniami, lękami i traumami. Postawiony na przeciwko oceanu, który materializuje jego wizje, musi sam określić, na ile chce im się przeciwstawić, a na ile ulec. Wspaniała metafora ludzkiej egzystencji opisana przez Lema staje się obecnie jeszcze bardziej aktualna w czasach, kiedy technologie próbują manipulować umysłami ludzkimi. Dodatkową wartością przedstawienia jest ruch i taniec stanowiący podstawowy środek przekazu. Dzięki temu historia nabiera głębszego znaczenia. Wszystko to dzieje się to w otoczeniu filmowych realizacji, które już dawno stały się częścią naszego życia. Czy to jest przyszłość czy już teraźniejszość i czy na pewno musi dziać się na obcej planecie?

BILETY: https://kicket.com/warszawa/teatry/centrum-teatru-i-tanca-zawirowania,28/opowiedz-nam-o-przyszloscitell-us-about-the-future,15815?eventId=239570

Możliwość komentowania została wyłączona.