StartUp_SCENA DLA Młodych 2021_OPEN CALL

14-01-2021

Ogłaszamy drugą edycję konkursu „StartUp – SCENA DLA MŁODYCH 2021” na projekt spektaklu z dziedziny szeroko pojętego tańca współczesnego. Celem konkursu jest wspieranie młodych artystów zajmujących się tańcem współczesnym. Konkurs jest adresowany do artystów z Warszawy. Wybrane projekty zostaną zrealizowane w Centrum Teatru i Tańca w Warszawie w okresie od kwietnia do czerwca 2021r. Laureaci otrzymają środki na realizację zgłoszonego spektaklu: 5.000 zł na solo, 10.000 zł na duet i 15.000 zł brutto na spektakl wieloobsadowy, pomoc techniczną w trakcie prób generalnych (akustyka i oświetleniowca), przedpremierową promocję, możliwość skorzystania z przestrzeni do prób oraz konsultacje merytoryczną. Dodatkowo rezydenci otrzymają jednorazowe stypendium w wysokości 3.000 zł brutto. Rezydencje zakończą się pokazami premierowymi.

Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać wstępną koncepcję spektaklu, szacunkowy budżet projektu oraz portfolio. Szczegółowy opis trybu aplikacji znajduje się w treści regulaminu konkursu, który jest do pobrania poniżej.

APLIKACJA:

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 5 lutego 2021 r. do godziny godz. 12.00 – wyłącznie drogą elektroniczną poprzez przesłanie aplikacji konkursowej na adres: biuro.ctit@gmail.com

OPIS PROGRAMU:

Szczegółowy opis konkursu oraz zasady udziału są dostępne w regulaminie, który jest do pobrania poniżej w formie PDF.